Yeelight JIAOYUE 650 - 带有流光溢彩的小米吸顶灯[拆包]

Yeelight JIAOYUE 650

Yeelight JIAOYUE 650是小米的一款新型吸顶灯,我有两天了。 我唯一不喜欢的就是名字 - 交友。 当有人问我叫什么时,我不能重复它,就是ji XJUMX。 除此之外,它是中国制造商现有的三种吸顶灯中最好的。

大小

当快递员从车上掏出纸板时,第一次联想立刻就是一个巨人! 盒子真的很大,灯泡本身。

我无法在桌面上打开包装,你需要使用更大的表面,地板。 在盒子的角落里,我放了一个小米钱包来描绘它有多大。

Yeelight JIAOYUE 650受到很好的保护,Styrofoam在嘈杂的地方僵硬地熄灯,灯箱里面的灯“不会飞”。

Yeelight JIAOYUE 650

中间有一个导向装置,安装销和特殊的泡沫聚苯乙烯卷。 有谁知道它们的用途是什么?

由于灯的直径为65cm,滚轮或多或少地安装在中间,有特殊的拉丝盒。 有什么意义? 为了防止灯在安装灯时猛烈地推向天花板,“灯罩”可能会弯曲。

Yeelight JIAOYUE 650

编辑或内容 第一个Yeelight灯 它很精彩,新的也是一样的。 没有任何改变。 我们在灯的外边缘绘制两个红色的dyngsy,并将组装部件与其余部分分离。

Yeelight JIAOYUE 650

用榫钉将底座固定在天花板上就足够了,使用快速连接器连接电线并按下剩余的灯体。 简单,精彩。 考虑不进入天花板的电线需要很长时间。 它比灯更好地解决了 小蜜飞利浦 其中电子设备“在顶部”并将电线拧到脚踝上。 Yeelight产品表现出更好的性能,让小米不再与Philippe合作,它的效果很差。 这就是它没有底座的样子,你可以看到聚苯乙烯泡沫塑料卷应该粘在哪里。

Yeelight JIAOYUE 650

由于使用流光溢彩,即LED照亮天花板,我将灯从天花板上拆下。

Yeelight JIAOYUE 650

好的,是时候从小米开启一个新的奇迹了。

在主灯中,您可以自由调节色温和功率,在天花板背光中我们可以根据自己的视觉选择我们想要的颜色,也可以调暗或变亮。 当然,您可以与小米,断路器,运动探测器等其他智能家居设备配对。

控制Yeelight JIAOYUE 650 - 应用程序

Yeelight JIAOYUE 650Yeelight JIAOYUE 650

Lampa Yeelight JIAOYUE 650 to połączenie dwóch produktów od Xiaomi w jeden. Pierwszej lampy Yeelight i paska led RGB. W aplikacji Mi Home również zostało to jakby połączone. Gdy wejdziemy w lampe na górze widzimy dwie zakładaki Main Light która odpowiada za główne światło, oraz Ambilight – podświetlenie sufitu. Funkcje „Main Light” są dokładnie takie same jak pierwszej sufitowej Yeelight. Ambilighta ma prawie takie same jak pasek RGB lub żarówka, poza Music Mode, nie wykluczone że zostanie dodany podczas aktulizacji. Na prawym zdjęciu widać dokładnie takie same  gotowe sceny w Ambilight, można np wybrać wschód słóńca podczas której sufit będzie czerwony i w czasie 15 miut będzie stawał sie coraz bardziej biały. Lampa tak jak wszystkie inne posiada możliwość sparowania z Mi Bandem/zegarkiem od Xiaomi aby automatycznie wykrywało naszą obecność i włączało swiatło.

Warto kupić?

Posiadam Ci Oł Ji 650 dwa dni, jest to zdecydowanie najlepsza lampa Xiaomi. Pierwsza wersja była bardzo dobra, a nowa jest poprostu rewelacyjna. Wybranie trybu Movie w Ambilight zupełnie wystarcza przy moim białym suficie do oglądania TV XCHARX nie potrzebuję włączać XCHARXMain LightXCHARX. Jeżeli miałbym porównać względem Xiaomi-philips to Ci Oł Ji 650 zdecydowanie wygrywa pod względem ściemniania. Philipsa nie mogłem ściemniać np tak aby przy nim zasnąć , w pokoju i tak byłoby jasno.  A produkty Yeelight można praktycznie do samego zera, idealne do dziecięcego pokoju czy korytarza.

Aktualne promocje na lampę Yeelight JIAOYUE 650.

作者: 米哈尔

野人。 苹果和小米粉丝。 在我的空闲时间,我运行一个博客PokolenieSmart.pl