现在阅读
MiniJ洗墙机。 小米生态系统中的新设备
小米洗墙机

小米洗墙机

一个新产品出现在众筹平台上,一个由MiniJ制造的洗墙灯。 Posiada unikalny kształt, producent określa go dwoma słowami, kropla wody. 在这件事上的营销一直是我想象力的重要反映。

MiniJ洗墙机

尺寸为67 cm×57,5 cm×XUMUM cm,重量34.8kg。 要安装在轨道上,您必须至少拥有24可用空间,小米会通知您在每个维度中至少保留0.9厘米的可用空间。 可以找到插入脏衣服的门 przodzie. Na grubych szklanych drzwiach Xiaomi umieściło dotykowy ekran LCD za pomocą którego można sterować pralką. Do wyboru jest osiem różnych programów prania. Grzałka zastosowana w pralce potrafi podgrzać wodę do temperatury 95 ° C, która jest skuteczna w usuwaniu nawet 99,99% pospolitych bakterii. Pralka nadaje się do prania różnych rodzajów tkanin, w tym delikatnych, należy tylko pamiętać o wybraniu odpowiedniego programu aby nie uszkodzić materiału. Pralka może pomieścić do 3 kg ubrać na jedno pranie. 

小米洗墙机

Pralka ścienna MiniJ i Xiaomi wykorzystuje silnik o zmiennej częstotliwości Direct Drive, na taką samą technologię decydują się najbardziej znani producenci pralek na świecie jak choćby Samsung, Whirpool czy LG.  W porównaniu do tradycyjnego napędu taśmowego, silnik konwersji częstotliwości DD zużywa mniej prądu i generuje mniejszy hałas podczas pracy, wynosi tylko 45 dB. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca, sprawdzi się idealnie w małych, ciasnych łazienkach. 

参见
抛光机

MiniJ洗墙机

Pralka ścienna Minij została wyceniona na  2499 juanów,  $380 i jest już w sprzedaży. Niestety póki co tylko na terenie Państwa Środka.